Jezioro Drawsko: Miejsce Pełne Możliwości – Wywiad w Polskim Radiu Koszalin z Szymonem Pastuszkiem.

Podczas plenerowego studia Polskiego Radia Koszalin w audycji „Na Dobry Dzień” Szymon Pastuszek opowiadał słuchaczom radia, ile możliwości daje Pojezierze Drawskie a w szczególności jezioro Drawsko.

Jezioro Drawsko to imponujący akwen, idealny na spędzenie wielu niezapomnianych chwil – mówi Szymon Pastuszek, podkreślając rosnące zainteresowanie żeglarstwem i profesjonalnymi szkoleniami w tej dziedzinie. – Żeglarstwo to nie tylko pływanie – to także odpowiedzialność za załogę i sprzęt oraz umiejętność podejmowania decyzji w trudnych warunkach – zaznacza.

Instruktor żeglarstwa zwraca również uwagę na to, że okolice Czaplinka obfitują w ponad 40 jezior, które stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród żeglarzy i miłośników sportów motorowodnych, ale także nurków.

Te różnorodne atrakcje wodne przyciągają coraz więcej osób, chcących odkrywać uroki Pojezierza Drawskiego i czerpać radość z aktywnego wypoczynku na wodzie.

Warto zapisać się na kurs żeglarski lub kurs sternik motorowodny, aby móc bezpiecznie prowadzić motorówkę lub żaglówkę. Ponadto dla zainteresowanych zwiedzaniem od strony jeziora najbliższej okolicy istnieje możliwość skorzystania z rejsu ze sternikiem żaglówką lub motorówką. Zapraszamy na pokład do Czaplinka!

zrzut ekranu 2024 07 10 214655

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content