Rejs motorówką Czaplinek j. Drawsko

Zapraszamy na niezapomniane rejsy pełne wrażeń i pięknych widoków na jeziorze Drawsko! Rejs motorówką ze sternikiem w Czaplinku.

Guaranteed Safe Checkout

Serdecznie zapraszamy Państwa na rejs motorówką ze sternikiem po jeziorze Drawsko w Czaplinku. Każdy rejs rozpoczyna się od krótkiej odprawy bezpieczeństwa, a wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Trasa i długość rejsu są dostosowywane do indywidualnych oczekiwań klientów, niezależnie od ich doświadczenia żeglarskiego. Naszymi sternikami są doświadczeni sternicy motorowodni, świetnie znający jezioro Drawsko. Zapraszamy na pokład!

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jak długo trwa rejs?

Rejsy nie mają sztywno ustalonego limitu czasowego, z wyjątkiem zachodu słońca, ponieważ pływanie nocą jest niedozwolone na jeziorze Drawsko. Klienci zwykle wybierają rejsy trwające cztery lub osiem godzin.

 

Jaka jest popularna trasa rejsu?

Rejsy zazwyczaj rozpoczynamy w Czaplinku i kierujemy się w stronę w Starego Drawska, podziwiając uroki jeziora Drawsko oraz otaczającej nas okolicy. W Starym Drawsku zatrzymujemy się na krótki spacer oraz posiłek, gdzie znajdują się lokalne przysmaki w barach oraz restauracjach zlokalizowanych nad samym brzegiem jeziora Drawsko.

 

Jaki jest koszt rejsu?

Cena rejsu zależy od jego długości. Minimalny czas to 4 godziny, kosztujące 599,99 zł, a każda kolejna godzina to  koszt dodatkowych 99,99 zł.

 

Ile osób może uczestniczyć w rejsie?

W rejsie mogą brać udział maksymalnie 4 osoby. Dla większych grup możliwe jest zorganizowanie rejsu na dwóch motorówkach.

 

W jaki dni odbywają się rejsy motorówką na jeziorze Drawsko?

Rejsy organizowane są zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Ważne jest jednak sprawdzenie dostępności naszego sternika oraz motorówki w wybranym terminie.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów rejsu motorówką na jeziorze Drawsko.

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content