,

Wycieczka szkolna do Poznania

Wyjątkowa wycieczka szkolna do Poznania. Nie czekaj, odkryj uroki Poznania z nami! Jedyne takie wycieczki szkolne 3-dniowe!

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na wycieczkę szkolną do Poznania. To miasto, gdzie każdy zakątek opowiada swoją historię. Podziwiając renesansową architekturę Starego Rynku, poczujesz jakbyś przeniósł się w czasie. Słynny pokazu koziołków na wieży ratuszowej – to jedna z najbardziej uroczych atrakcji Poznania. Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na Ciebie. Nie czekaj, odkryj uroki Poznania z nami! Ta wycieczka to idealna okazja, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń i stworzyć wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze.

Program ramowy wycieczka szkolna 3 dniowa do Poznania:

Dzień 1 – przyjazd do Ostrowa Tumskiego w Poznaniu, wyspy znajdującej się miedzy rzeką Wartą a Cybiną, siedziby pierwszych władców Polski. Zwiedzanie Bramy Poznania ICHOT, Muzeum Archidiecezjalnego, Rezerwatu Archologicznego Genius loci oraz Katedry Poznańskiej z kaplicą królów. Zajęcia rekreacyjno-sportowe w parku trampolin. Wieczorny spacer po Poznaniu, wzdłuż zabytkowych kamieniczek w okolicach Zamku Cesarskiego, Filharmonii Poznańskiej oraz Teatru Wielkiego.

Dzień 2 – poznawanie Starego Miasta i okolic w formie gry miejskiej oraz pokaz bodących się koziołków poznańskich. Wizyta w Muzeum Żywego Rogala, warsztaty z wypieku rogali, lekcja gwary poznańskiej oraz legenda o Świętym Marcinie.  Przejazd do Palmiarni Poznańskiej, zwiedzanie z przewodnikiem największej placówki botanicznej. Zwiedzanie Starego Zoo oraz lekcja biologii. Wieczorne wyjście na Termy Maltańskie.

Dzień 3 – przejazd na Stadion Miejski Inea w Poznaniu, zwiedzanie sali konferencyjnej, szatni piłkarskiej, loży prezydenckiej, trybuny prasowej, poziomu płyty boiska wraz z ławką rezerwowych. Na zakończenie zwiedzania wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz możliwość kupna klubowych gadżetów.

Miejsce wycieczki szkolnej: Poznań

Cena: 749,00 zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę pilota

-nocleg

-wyżywienie śniadanie x2, obiad x 2, kolacja x2

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

-ubezpieczenie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

Uwagi:

Wycieczka klasowa do Poznania może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki klasowej. W celu otrzymania szczegółowej oferty wyjazdu należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content