Biała Szkoła w Zakopanem 2024

Jazda na nartach i snowboardzie każdego dnia. Jedyna taka wycieczka klasowa do Zakopanego.

Kategoria:
Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na Białą Szkołę do Zakopanego! Te piękne miasto położone w paśmie gór często jest nazywane zimową stolicą Polski. Nie bez przyczyny tak jest, gdyż Zakopane oferuje dużo zimowych atrakcji, lecz także wiele innych ciekawych aktywności w niedalekim pobliżu m.in. lodowiska, aquaparki, muzea interaktywne, a także największa Papugarnię. Wycieczka szkolna w ramach Białej Szkoły do Zakopanego to przede wszystkim duża dawka niezapomnianych emocji podczas codziennego zjeżdżania na stoku, ale również nowe doświadczenia i wiedza, którą możecie zdobyć podczas Białej Szkoły!

Program ramowy Białej Szkoły:  

Dzień 1 – przyjazd uczestników do Zakopanego. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, spotkanie organizacyjne, obiad. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie najpopularniejszych miejsc w Zakopanem m.in. Kaplica na Jaszczurówce, Wielkiej Krokwi oraz Krupówek. Wjazd na Gubałówkę z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Powrót do ośrodka, wieczorne zajęcia integracyjne Wielki Quiz o Zakopanem.

Dzień 2 – przejazd na stok, podział na grupy, zajęcia 4-godzinne z instruktorem narciarstwa lub snowboardu. Powrót do ośrodka, obiad. Wycieczka do największej Papugarni w Zakopanem, gdzie można nakarmić ptaki, a także wdać się w dyskusję z papugą Arą. Następnie wspólna zabawa na lodowisku. Powrót do ośrodka, gry i zabawy integracyjne.

Dzień 3 – przejazd na stok, zajęcia  4-godzinne z instruktorem narciarstwa lub snowboardu. Powrót do ośrodka, obiad. Wyjazd do Term Chochołowskich, największego obiektu tego rodzaju na Podhalu, gwarantuje mnóstwo atrakcji podczas wodnego szaleństwa. Powrót do ośrodka, wieczorny seans filmowy.

Dzień 4 – przejazd na stok, zajęcia  4-godzinne z instruktorem narciarstwa lub snowboardu. Powrót do ośrodka, obiad. Wyjście do Muzeum Oscypka, gdzie na żywo odbywa się pokaz wyrobu oscypka oraz prowadzone są warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Na koniec pokazu, każdy z uczestników będzie miał możliwość stworzenia autorskiego serka. Powrót do ośrodka, wspólna zabawa podczas dyskoteki.

Dzień 5 – przejazd na stok, zajęcia 2-godzinne z instruktorem narciarstwa lub snowboardu. Powrót do ośrodka, obiad. Krótkie spotkanie podsumowujące, powrót do miejsca wyjazdu.

 

Miejsce wycieczki: Zakopane, Chochołów, Suche, Małe Ciche

Cena: 2200,00 zł os.*

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-karnet na stok 4-godzinny x 3 dni i 2-godziny x 1 dzień

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę instruktora na stoku

-nocleg

-wyżywienie śniadanie x4, obiad x5, kolacja x4

-ubezpieczenie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów
gratis

* w cenie nie jest uwzględnione wypożyczenie sprzętu
narciarskiego

Uwagi:

Wycieczka klasowa może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki szkolnej. W celu otrzymania szczegółowej oferty wyjazdu należy skontaktować się z biurem.

 

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content