,

Wycieczka szkolna do Poczdamu

Kamera, Akcja! Wycieczka klasowa do Poczdamu do Filmparku Babelsberg – europejskiego Hollywood! Najlepsza szkolne wycieczki 1-dniowe.

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na wyjątkową wycieczkę do Filmparku Babelsberg europejskiego Hollywood!

Program ramowy wycieczki do Poczdamu:

Podczas zwiedzania będziemy podziwiać filmowe pracownie, egzotyczne dekoracje z „Skarbów Sułtana”, średniowieczne miasteczko, Aleję Gigantów z różnorodnymi filmowymi potworami, bajeczną chatkę Baby Jagi z „Jasia i Małgosi” oraz Smoka Szczęścia z „Niekończącej się opowieści III”. Filmpark to nie tylko miejsce edukacji filmowej, ale również atrakcja rozrywkowa. Uczniowie z pewnością będą zachwyceni ogrodem Panama, inspirowanym powieścią Janoscha, ekspozycją z „Piaskowego Dziadka” oraz placem zabaw „Dżungla”, strzeżonym przez King Konga. W parku znajduje się również kino4D z wielkoformatowymi projekcjami oraz Babelsberg Dome – niebieska kula, w której odbywają się interaktywne gry w technologii 5D-XD. W trakcie zwiedzania odbędą się specjalne pokazy, tj. interaktywne show „Trzej Muszkieterowie – making of”, inspirowane filmem z Orlando Bloomem, pokazy kaskaderów, quizy oraz możliwość odkrycia tajemnic telewizji i wcielenia się w role filmowe. W drodze powrotnej odwiedzimy Poczdam, gdzie zwiedzimy z zewnątrz, perłę poczdamskiej architektury, Pałac Sanssouci, który jest najbardziej znanym zabytkiem miasta, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Miejsce wycieczki szkolnej: Niemcy, Poczdam, Filmpark Babelsberg

Cena: 179,00 zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-bilety wstępu do Filmparku Babelsberg

-opiekę pilota

-ubezpieczenie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

Uwagi:

Wycieczka klasowa Poczdam może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki klasowe. W celu otrzymania szczegółowej oferty wyjazdu należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

 

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content