,

Wycieczka szkolna Szlak Orlich Gniazd

Wycieczka klasowa pełna tajemniczych historii oraz niepowtarzalnych krajobrazów w otoczeniu licznych Ostańców. Zapraszamy na wycieczki szkolne 3-dniowe.

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na wycieczkę szkolną pełną tajemniczych historii oraz niepowtarzalnych krajobrazów w otoczeniu licznych Ostańców. Podczas szkolnego wyjazdu będzie mieli okazję odwiedzić Zamki znajdujące się na Szlaku Orlich Gniazd, podziwiać przyrodę Ojcowskiego Parku Narodowego oraz brać udział w warsztatach w krainie Hokus Pokuss. Ponadto spędzicie czas w Parku Zabaw Ogrodzieniec, gdzie będą na Was czekać liczne atrakcje!

Program ramowy wycieczka szkolna Szlak Orlich Gniazd:

Dzień 1 – przyjazd do Zamku Królewskiego w Olsztynie, jednego z największych i najbardziej efektownych reliktów obiektów obronnych Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Przejazd do Złotego Potoku i poznanie legendy o Panu Twardowskim. Przejście ścieżką przyrodniczą pomiędzy Zamkiem w Mirowie i Bobolicach. Zwiedzanie muzeum multimedialnego w Starym Młynie w Żarkach. Przejazd do ośrodka, spotkanie organizacyjne.

Dzień 2 – przejazd do muzeum Ojcowskiego Parku Narodowego oraz seans filmu 3D. Zwiedzanie wraz z przewodnikiem Groty Łokietka, Maczugi Herkulesa, jaskini Nietoperzowej oraz Zamku na Pieskowej Skale. Powrót do ośrodka, gry i zabawy integracyjne.

Dzień 3 – wyjazd do XIV wiecznego Zamku w Ogrodzieńcu, największego i najbardziej znanego ze wszystkich zamków na Szlaku Orlich Gniazd, tutaj m.in nagrywano film pt. „Janosik” oraz serial Netflixa pt. „Wiedzmin”. Ponadto zwiedzanie z przewodnikiem Grodu Birów oraz Parku Rozrywki Ogordzieniec.

Miejsce wycieczki szkolnej: Olsztyn, Złoty Potok, Mirów, Bobolice, Żarki, Ojcowski Park Narodowy, Ogrodzieniec, Birów

Cena: 679,00 zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę pilota

-nocleg

-wyżywienie obiadokolacja x1 , śniadanie x2, obiad x 2, kolacja x1

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

-ubezpieczanie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

Uwagi:

Wycieczka klasowa Szlak Orlich Gniazd może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki klasowej. W celu otrzymania szczegółowej oferty wyjazdu należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content