,

Wycieczka szkolna nad morze

Wycieczka klasowa nad morze. Nadmorska przygoda w krainie morskich opowieści, żubrów i Wikingów. Wycieczki szkolne 5 dniowe.

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na wycieczkę klasową pełną atrakcji, niezapomnianych przeżyć oraz pięknych nadmorskich widoków! W czasie trwania wyjazdu szkolnego będziecie mieli okazję zwiedzić letnią stolicę Polski, gdzie znajduje się najstarsza Aleja Gwiazd w kraju! Ponadto odwiedzicie Świnoujście wraz z podziemnym miastem i najwyższą latarnią morską nad Bałtykiem. Niezapomnianą atrakcją na Wyspie Wolin będzie wizyta w największy skansenie Wikingów w regionie oraz zagroda żubrów i bielików.

Program ramowy wycieczki nad morze:

Dzień 1 – przyjazd od Międzyzdrojów, zwiedzanie miasta oraz spacer pierwszą w Polsce Aleją Gwiazd. Rejs statkiem stylizowanym na XVII wieczny galeon z portu w Międzyzdrojach na wody Zatoki Pomorskiej.

Dzień 2 – przejazd do Świnoujścia, zwiedzanie podziemnego miasta, ściśle tajnego miejsca, które podczas II Wojny Światowej było stanowiskiem  dowodzenia oficerów marynarki wojennej III Rzeszy.  Przejazd do XIX wiecznego Fortu Gerharda, jednego z najlepiej zachowanych fortów w Europie. , gdzie podczas zwiedzania, każdy z uczestników odbędzie przeszkolenie wojskowe. Wejście na jedną z najwyższych latarni morskich na świecie. Powrót do ośrodka, spacer nad morze, gry i zabawy integracyjne.

Dzień 3 – wyjazd do Wolińskiego Parku Narodowego, pierwszego w Polsce parku morskiego. Wejście na Wzgórze Zielonka i Piaskową Górę z widokiem na Jezioro Turkusowe. Ponadto wizyta w Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego oraz Zagrodzie Żubrów. Powrót do ośrodka, quiz  pt. Morskie opowieści oraz seans filmowy.

Dzień 4 – przejazd do miejscowości Koserow tzw. Truskawkowego Miasta w Niemczech. Na terenie miasteczka znajduje się przetwórnia, gdzie można zobaczyć na żywo, w jaki sposób powstają konfitury, soki i różnego rodzaju przetwory z truskawek. Poza tym do dyspozycji uczestników jest wielki plac zabaw ze zjeżdżalniami i torami przeszkód oraz mini zoo ze zwierzętami gospodarstwa domowego. Powrót do ośrodka, spacer ścieżką historyczno-przyrodniczą do punktu widokowego Biała Góra z widokiem na klifowy brzeg.

Dzień 5 – wyjazd do skansenu Wikingów, poznanie historii i obyczajów ówczesnych mieszkańców wioski. Warsztaty z podziałem na grupy, podczas których m.in. nauka pisania gęsim piórem, lepienie z gliny, produkcja filcu oraz bieg wojownika. Skosztowanie dawnych specjałów wioski Wikingów.

Miejsce wycieczki szkolnej: Międzyzdroje, Świnoujście, Wyspa Wolin, Woliński Park Narodowy, Koserow (Niemcy)

Cena: 949,00zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

 Świadczenia:

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę pilota

-nocleg

-wyżywienie śniadanie x4, obiad x 4, kolacja x4

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

-ubezpieczenie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

Uwagi:

Wycieczka klasowa nad morze może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki klasowe. W celu otrzymania szczegółowej oferty wyjazdu szkolnego należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content