,

Wycieczka szkolna do Warszawy

Warszawska Przygoda! Wyjątkowa wycieczka szkolna do Warszawy, pełna atrakcji wycieczka klasowa do stolicy Polski. Jedyne takie wycieczki szkolne 3-dniowe!

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na pełną atrakcji wycieczkę szkolną do stolicy Polski. Podczas wyjazdu będziecie mieli okazję zapoznać się z historią Powstania Warszawskiego wraz z odwiedzeniem miejsc ściśle z nim związanych. Poza tym udacie się m.in. do Centrum Nauki Kopernik, Muzeum POLIN, Centrum Pieniądza NBP. Odbędziecie spacer wraz z przewodnikiem w okolicach Pałacu Prezydenckiego, Krakowskiego Przedmieścia, Zamku Królewskiego, Pomniku Syrenki oraz wielu innych ciekawych miejsc, które są wizytówką Warszawy. Wjazd na taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki oraz zdjęcie z piękną panoramą Warszawy w tle gwarantowane!

Program wycieczki szkolnej do Warszawy:

Dzień 1 – przyjazd do Warszawy, zwiedzanie wraz z przewodnikiem Muzeum Powstania Warszawskiego, które stanowi hołd poległym mieszkańcom Warszawy. Muzeum prowadzi działalność naukowo-badawczą, a na jego terenie znajduje się ponad 30 tysięcy eksponatów. Spacer do warszawskiego „PEKINU” tj. Pałacu Kultury i Nauki, wjazd na taras widokowy. Przejście do Złotych Tarasów, czas na zakupy.

Dzień 2 – zwiedzanie z przewodnikiem trasy wzdłuż Starego Miasta, Pałacu Prezydenckiego, Krakowskiego Przedmieścia, Zamku Królewskiego, Rynku Głównego oraz przejście do pomnika Warszawskiej Syrenki i Małego Powstańca. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik, jednego z największych w Europie centrów nauki, udział w seansie w planetarium.

Dzień 3 – wizyta w Muzeum POLIN, które jest nowoczesną instytucją kultury – muzeum historycznym ukazującym 1000 lat dziejów polskich Żydów. Przejazd na ulicę Wiejską i wizyta w  Sejmie RP, zwiedzanie  Sali Posiedzeń Sejmu oraz krótka prelekcja dotyczącą historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Przejście do Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka.  Miejsca, gdzie można odkryć miejsce “narodzin” monety i banknotu, pierwszych banków, teorii ekonomicznych, zobaczyć jak powstaje pieniądz, jak działa bankomat i karta kredytowa. Wejście do skarbca i odkrycie sztabki złota będzie fantastyczną przygodą.* (do wyboru dwie z trzech przedstawionych atrakcji)

Miejsce wycieczki szkolnej: Warszawa

Cena: 659,00 zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę pilota

-nocleg

-wyżywienie obiadokolacja x2 , śniadanie x2

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

-ubezpieczanie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

– istnieje możliwość organizacji transportu przez  nasze biuro

Uwagi:

Wycieczka klasowa może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki szkolnej. W celu otrzymania szczegółowej oferty wyjazdu należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content