,

Wycieczka szkolna w Bieszczady

Wyprawa w Bieszczady góry, las i woda jest to wycieczka klasowa dla osób, które kochają kontakt z naturą i piękne widoki na góry.

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na wycieczkę szkolną w najdalszy zakątek Polski. Góry, lasy i woda – połączenie tych trzech elementów przyrody będzie możliwe w trakcie tego wyjazdu. Podczas wyprawy w góry poza pięknymi widokami  odwiedzicie m.in. „Chatkę Puchatka”. Ponadto weźmiecie udział w zajęciach survivalowych oraz zwiedzicie największa budowlę hydrotechniczną w Polsce znajdującej się na Jeziorze Solińskim.

Program ramowy wycieczka szkolna w Bieszczady:

Dzień 1 – przyjazd do Leska, zajęcia terenowe pt. „Bądź jak Bear Grylls”. Rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa, pozyskiwanie pożywienia z zasobów naturalnych, budowa schronienia z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Gry i zabawy integracyjne.

Dzień 2 – wycieczka do Soliny, zwiedzanie największej zapory w Polsce wraz z najbliższą okolicą. Powrót do ośrodka, gra terenowa pt. Poszukiwacze skarbów, integracja z małą dawką adrenaliny. Wspólna zabawa na dyskotece.

Dzień 3 – przejazd na Połoninę Wetlińską wraz z przewodnikiem. Spacer do najwyżej położonego schroniska w Polsce z niepowtarzalną panoramą na góry. Powrót do ośrodka. Wieczorny seans filmowy.

Dzień 4 – wycieczka do Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku z wyjątkowymi ekspozycjami Ziemi Podkarpackiej. Warsztaty edukacyjne z kaligrafii. Przejazd do miejscowości Uherce Mineralne, wyprawa drezynami rowerowymi wzdłuż wielkiej pętli bieszczadzkiej nad rzeką Olszanicą. Powrót do ośrodka, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 5 – wyjazd do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowego w Bórce. Zwiedzanie z przewodnikiem interaktywnych ekspozycji multimedialnych pokazującej mechanizmy działania kopalni.

Miejsce wycieczki szkolnej:  Bieszczady, Lesko, Solina, Połonina Wetlińska, Sanok, Uherce Mineralne

Cena: 899,00 zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę pilota

-nocleg

-wyżywienie śniadanie x4, obiad x 4, kolacja x4

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

-ubezpieczenie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

Uwagi:

Wycieczka klasowa w Bieszczady może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki klasowe. W celu otrzymania szczegółowej oferty wycieczki klasowej w Bieszczady należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

     

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content