Eventy firmowe

Planujesz wyjazd firmowy? Chcesz spędzić wyjątkowe chwile z pracownikami? Mamy pomysł na integrację firmową w woj. zachodniopomorskim.

SKU: Oferta-specjalna Kategoria: Tag:
Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą eventową przygotowaną specjalnie dla firm, które goszczą na Pojezierzu Drawskim podczas wyjazdu firmowego lub wyjazdu integracyjnego. Województwo zachodniopomorskie i eventy kojarzą się głównie z atrakcjami wodnymi. W szczególności są to rejsy łodziami żaglowymi, szybkie przejażdżki motorówkami, holowanie na nartach wodnych, wake’u oraz bananie. Poza tym rejon ten słynie z lasów i czystego powietrza, dlatego gry terenowe oraz aktywności na świeżym powietrzu będą idealnym pomysłem na  spędzeniem czasu podczas wyjazdu firmowego czy wyjazdu integracyjnego. Swoje usługi realizujemy głównie na jeziorze Drawsko w okolicach Czaplinka w gminie Czaplinek, jednak jest możliwość realizacji dużej części atrakcji na jeziorze Lubie w Gudowie w gminie Drawsko Pomorskie. Poniżej lista aktywności, które możemy zapewnić w trakcie wyjazdu firmowego:

 

Rejs żaglówką na jeziorze Drawsko ze sternikiem:

Odbędziemy wspólnie z Państwem rejs na jeziorze Drawsko. Grupa zostanie podzielona na dwa zespoły, zespół pierwszy odbędzie dwugodzinny rejs stateczkiem spacerowym, z kolei druga część grupy będzie żeglować ze sternikami na jachtach żaglowych. Po dwóch godzinach rejsu załogi dopływają na Wyspę Bielawę i tam nastąpi wymiana załóg.

Świadczenia: 2 godziny rejs stateczkiem spacerowym, 2 godziny rejs jachtem żaglowym ze sternikiem. Łącznie 4 godziny na wodzie na dwóch różnych jednostkach.

 

Aktywności grupowe tzw. Team building

Podczas każdego wyjazdu integracyjnego nie może zabraknąć ciekawych aktywności z elementami integracji oraz rywalizacji. Dlatego proponujemy pakiet trzech atrakcji, które będą łączyć ze sobą te elementy m.in. Archery Tag, popularnie nazywane walkami łuczników, zabawa integracyjna pt. kreatywny inżynier oraz skandynawska gra plenerowa Kubb tzw. szachy Wikingów.

Świadczenia: 2 godziny aktywności na świeżym powietrzu, opieka dwóch animatorów.

 

Holowanie za motorówką na nartach wodnych, wake’u lub bananie.

Niezapomnianym doświadczeniem podczas każdego wyjazdu nad jezioro jest ekstremalna przejażdżka na holowanej za motorówką zabawce tj. bananie lub kanapie. Dla bardziej wymagających osób przygotujemy narty wodne lub wake’a. Przejażdżka za motorówka w pełnym ślizgu na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto lubi poczuć dreszczyk emocji. Doskonała zabawa i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Świadczenia: 1 godzina holowanie za motorówką na bananie\kanapie, nartach wodnych lub wakeboardingu.

 

Gra terenowa

Rozwiązywanie zagadek, odkrywanie tajemnic, łamanie szyfrów to niektóre z zadań, z którymi będziecie mieli Państwo okazję się zmierzyć. Każda gra terenowa ma zawarty element rywalizacji, gdzie uczestnicy mogą wykazać się swoimi umiejętnościami analitycznego myślenia, orientacją w terenie lub innymi ukrytymi zdolnościami, które są niezbędne do przejścia gry terenowej.

Świadczenia: 1\2 godziny aktywności na świeżym powietrzu, elementy rywalizacji oraz współpracy, opieka dwóch animatorów aktywności grupowych z opieką dwóch animatorów.

 

Istnieje możliwość dostosowania poszczególnych aktywności w celu zaspokojenia Państwa oczekiwań. Jeśli nasza oferta przypadła Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji programu wyjazdu integracyjnego. 

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content