Holowanie narty wodne i wake Czaplinek

Niezapomniane atrakcje na wakacje Czaplinek holowanie na nartach wodnych lub holowanie na wake. Zapraszamy do niesamowitej przygody!

Kategoria:
Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na emocjonujące holowanie na nartach wodnych lub wake’u za motorówką w Czaplinku. Ta popularna forma rozrywki w kurortach nadwodnych dostarcza mnóstwo emocji i na długo pozostaje w pamięci. Idealna zabawa podczas wakacji, holowanie na nartach wodnych lub wake’u to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie odbywa się holowanie na nartach wodnych i wake’u?

W Czaplinku holowanie na nartach wodnych jest realizowane na jeziorze Drawsko.

 

Jak długo trwa holowanie na nartach wodnych i wake’u?

Holowanie na nartach wodnych trwa około 15 minut. Dla bezpieczeństwa uczestników, każdy z nich jest wyposażony w kamizelkę asekuracyjną.

 

Jaki jest koszt holowania na nartach wodnych lub wake’u?

Cena za jedną przejażdżkę wynosi 75,00 zł od osoby. Przy większej liczbie uczestników lub dłuższym czasie holowania oferujemy rabaty.

 

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące uprawiania narciarstwa wodnego lub wake’a?

Uczestnicy muszą podpisać oświadczenie o braku przeciwwskazań do holowania i być trzeźwi. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych używek nie będą dopuszczone. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodzica.

 

Dołączcie do nas i przeżyjcie ekscytujące chwile podczas holowania na nartach wodnych lub wake’u – to idealny sposób na dodanie adrenaliny do Waszych wakacji w Czaplinku!

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content