Wieczory panieńskie i kawalerskie

Mamy pomysł na wieczór panieński i kawalerski na Pojezierzu Drawskim. Rejs żaglówką, przejażdżka motorówką czy gry integracyjne to tylko część naszej oferty.

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przygotowanej specjalnie z myślą o wieczorach panieńskich lub wieczorach kawalerskich na Pojezierzu Drawskim. Nasza oferta obejmuje atrakcje wodne takie jak rejsy żaglówkami, szybkie przejażdżki motorówkami, oraz holowanie na nartach wodnych, wake’u i bananie. Dodatkowo, w regionie słynącym z lasów i czystego powietrza, proponujemy gry terenowe i inne aktywności na świeżym powietrzu. Usługi realizujemy głównie na jeziorze Drawsko w okolicach Czaplinka, ale możliwe jest także ich przeprowadzenie na jeziorze Lubie w Gudowie. W województwie zachodniopomorskim wieczór panieński i wieczór kawalerski będzie wyjątkowy!

 

Może atrakcje do przeprowadzenia w ramach wieczoru panieńskiego lub wieczoru kawalerskiego:

  1. Rejs żaglówką na jeziorze ze sternikiem

Grupa zostanie podzielona na dwa zespoły po pięć osób. Każda grupa będzie miała okazję wziąć udział w rejsie jachtem żaglowym na jeziorze Drawsko lub jeziorze Lubie. Podczas rejsu zostaną omówione zasady bezpieczeństwa podczas żeglugi, a każdy z uczestników otrzyma kamizelkę asekuracyjną. W trakcie rejsu istnieje możliwość, krótkiego postoju w zatoce lub na wyspie  w celu spożycia obiadu lub urządzenia krótkiego pikniku.

 

  1. Mini zawody sportowe

Oferujemy pakiet trzech atrakcji: Archery Tag, kreatywny inżynier oraz Kubb – szachy Wikingów. Pierwsza z atrakcji to tzw. paintball na łuki, gdzie uczestnicy zostają wyposażeni w łuk, bezpieczne strzały oraz maskę i mają za zadanie wygrać pojedynek, który przypomina zdobywanie punktów i eliminację przeciwników. Druga atrakcja tj. kreatywny inżynier to połączenie pracy zespołowej i analitycznego myślenia, podczas którego uczestnicy muszą zbudować tunel i wykonać zadanie. Ostatnia atrakcja tj. Kubb to gra zespołowa na świeżym powietrzu, podczas której liczy się celność oraz współpraca.

 

  1. Holowanie za motorówką na nartach wodnych, wake’u lub bananie

Ekstremalna przejażdżka dla miłośników emocji. Uczestnicy tej wodnej aktywności będą mieli możliwość spróbować swoich sił podczas holowania na jednej z wybranych atrakcji. Realizacji holowania za motorówką możliwa na jeziorze Drawsko w Czaplinku oraz jezioro Lubie w Gudowie.

 

  1. Gra terenowa

Każda gra terenowa wiąże się ze współpracą i logicznym myśleniem. Uczestnicy tej zabawy muszą współpracować i wzajemnie się wspierać. Rozwiązywanie zagadek, łamanie szyfrów, z elementami rywalizacji i współpracy to będzie czekać na uczestników gry terenowej!

 

Cena ustalana indywidualnie po konsultacji z klientem. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji programu.

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content