Rejs jachtem żaglowym ze sternikiem Czaplinek

Zapraszamy Państwa na rejs ze sternikiem na jeziorze Drawsko w Czaplinku. Zapraszamy na pokład!

Guaranteed Safe Checkout

Trasa rejsu i długość rejsu jest dostosowana do oczekiwań klientów. Nie ma znaczenia, czy posiadacie Państwo doświadczenie żeglarskie, czy też nie. Nasi sternicy to żeglarze z wieloletnim doświadczeniem, znający jezioro Drawsko jak „własną kieszeń”. Podczas rejsu odwiedzicie malownicze zatoczki jeziora Drawsko oraz zatrzymacie się na jednej z największych wysp na wodach śródlądowych w Polsce tj. na Wyspie Bielawie. Kiedyś zamieszkała, przez dwie rodziny rolników, dziś bezludna wyspa jest jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych na Pojezierzu Drawskim.

Najczęściej zadawane pytania?

Jak dług trwa rejs żaglówką ze sternikiem na jeziorze Drawsko?

Nie ma ograniczeń czasowych co do trwania rejsu. Jedynym ograniczeniem jest zachód słońca, gdyż w nocy nie można pływać na jeziorze Drawsko żaglówką. Zazwyczaj klienci decydują się na czterogodzinne lub ośmiogodzinne rejsy. Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy dopłynąć i co zobaczyć.

Jaka trasa rejsu na jeziorze Drawsko jest najpopularniejsza podczas żeglowania?

Rejs na jeziorze Drawsko zazwyczaj zaczynamy w Czaplinku w centrum miasta lub w Starym Drawsku, gdzie podczas krótkiej odprawy bezpieczeństwa uczestnicy rejsu zostają zapoznania z zasadami bezpieczeństwa. Następnie kierujemy się na Wyspę Bielawę, na której odbywa się zwiedzanie wyspy (ok. 30\45min). Następnie możemy dopłynąć do Starego Drawska lub do zatoki Uraz, gdzie znajduje się Folwark na Półwyspie, gdzie funkcjonuje restauracja wraz z barem, który serwuje lokalne przysmaki. Rejs kończymy w miejscu startu, dlatego nie ma problemu z zaparkowaniem auta i odbiorem jego po zakończeniu rejsu.

Jaki jest koszt rejsu ze sternikiem?

Cena uzależniona jest od długości rejsu. Minimalny czas rejsu to 4 godziny a koszt jego to 599,99 zł. Koszt każdej kolejnej godziny to 79,99 zł.

Ile osób może brać udział w rejsie?

Maksymalnie w rejsie może brać udział 5 osób, natomiast przy większej grupie osób możemy wykorzystać nasz drugi jacht i zorganizować rejs na dwóch jachtach jednocześnie.

Czy rejsy odbywają się tylko w tygodniu?

Rejs ze sternikiem w Czaplinku na jeziorze Drawsko odbywa się w każdy dzień tygodnia oraz w weekend. Jednak ważne jest upewnienie się, że w terminie, w którym ma się odbyć rejs dysponujemy wolnym jachtem i sternikiem.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów rejsu na jeziorze Drawsko w Czaplinku.

 

 

 

 

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content