Szkolenie doskonalące motorowodne z instruktorem

Dołącz do naszego kursu, aby stać się pewnym siebie sternikiem motorowodnym, przygotowanym do samodzielnego prowadzenia łodzi motorowych.

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy na nasze szkolenie doskonalące motorowodne w sezonie 2024! Szkolenie te jest idealnym wyborem dla osób, które chcą ulepszyć swoje umiejętności w prowadzeniu łodzi motorowych. Skoncentrowane na indywidualnych potrzebach kursantów, szkolenie to umożliwia skupienie się na wybranych przez nich technikach manewrowania na silniku. Odkryj nowy poziom motorowodniactwa!

 

Terminy szkolenia indywidualnego z instruktorem:

Szkolenie doskonalące motorowodne z instruktorem jest elastyczne z terminami dostosowanymi do potrzeb klienta, odbywającymi się od początku kwietnia do końca października 2024.

Cena szkolenia indywidualnego  z instruktorem:

Minimalny czas szkolenia to 3 godziny w cenie 350,00 zł, każda kolejna godzina to koszt 100,00 zł. W przypadku szkolenia powyżej jednego dnia  ceny są ustalane indywidualnie. Do ceny szkolenia należy doliczyć koszty zużytego paliwa.

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

Dla kogo jest to szkolenie indywidualne motorowodne?

Kurs motorowodny doskonalący skierowany jest do:

  • Osób chcących podnieść swoje umiejętności motorowodne i w przyszłości podejść do egzaminu na sternika motorowodnego.
  • Posiadaczy patentu sternika motorowodnego, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności.
  • Osób planujących pierwszy rejs z własną załogą.
  • Załogantów, którzy do tej pory uczestniczyli w rejsach śródlądowych i chcą rozszerzyć umiejętności.

Jak wygląda przebieg zajęć podczas kursu doskonalącego z instruktorem na motorówce?

Zajęcia rozpoczynają się od spotkania z instruktorem, podczas którego ustalany jest szczegółowy plan manewrów. Szkolenie może być krótkie, trwające pół dnia, lub rozciągnięte na kilka dni, w zależności od potrzeb kursanta. Przykładowe manewry: odejście\dojście do pomostu, wejście w ślizg, pływanie na biegu wstecznym, człowiek za burtą, kotwiczenie i zejście z kotwicy, cumowanie z wykorzystaniem mooringu, praca w charakterze członka załogi, podstawowa eksploatacja jachtu, prace bosmańskie.

W jakim miejscu odbywa się szkolenie doskonalące na motorówkę?

Szkolenie motorowodne odbywają się nad jeziorem Drawsko w Czaplinku, w Ośrodku Wypoczynkowym Kusy Dwór lub nad jeziorem Lubie w Gudowie – obok Drawska Pomorskiego w czterogwiazdkowym hotelu M Club Resort Lubie.

Jakie łodzie są wykorzystywane do szkolenia?

Do dyspozycji kursantów jest łódź o napędzie mechanicznym Malibu z silnikiem 50 KM Mariner lub łódź motorowa SPORT 500 z silnikiem zaburtowym Johnson 50 KM.

Kto najczęściej uczestniczy w szkoleniu motorowodnym doskonalącym?

Najczęściej udział w szkoleniu motorowodnym biorą mieszkańcy z województwa zachodniopomorskiego, ale pojawiają się również mieszkańcy województwa wielkopolskiego. Zazwyczaj są to mieszkańcy z okolicznych miast takich jak: Koszalin, Białogard, Szczecinek, Kołobrzeg, Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Mirosławiec, Węgorzyno, Ińsko, Świdwin, Chociwel, Wałcz i Piła.

 

 Zapraszamy na pokład!

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Skip to content