,

Wycieczka szkolna w Góry Świętokrzyskie

Góry Świętokrzyskie czekają na Was z otwartymi ramionami i mnóstwem atrakcji. Jedyne takie wycieczki klasowe oraz wycieczki szkolne 3-dniowe!

Guaranteed Safe Checkout

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą przygodę, która połączy naukę, historię i zabawę w górach Świętokrzyskich. Nasza wycieczka szkolna rozpoczyna się od wizyty w Centrum Kulturowo-Archeologicznym, gdzie będziemy mogli zagłębić się w tajemnice przeszłości, odkrywając sekrety dawnych cywilizacji. Następnie przeniesiemy się w świat prehistorii odwiedzając JuraPark. Ale to nie wszystko! Czekają na Was również niesamowite emocje w parku wodnym Suntago, największym tego typu miejscu w Polsce. Góry Świętokrzyskie czekają na Was z otwartymi ramionami i mnóstwem atrakcji!

Program ramowy wycieczka szkolna 3 dniowa w Góry Świętokrzyskie:

Dzień 1 – przyjazd do Centrum Kulturowo-Archeologicznego w Nowej Słupi, miejsca w którym kultywowane techniki i tajniki starożytnej metalurgii żelaza. W skład centrum wchodzi rekonstrukcja osady w której znajdują się m.in obiekty wzorowane na budownictwie barbarzyńskim i rzymskim wykonane bez użycia narzędzi mechanicznych. Ponad to przeprowadzane są warsztaty przybliżające historię i zwyczaje starożytnych mieszkańców osady tj. warsztaty kowalskie lub wykonywania cegieł. Wieczorne spotkanie organizacyjne, gry i zabawy integracyjne.

Dzień 2 – przejazd do JuraParku, jednego z największych w Polsce tego typu obiektów, gdzie znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości, Prehistoryczne Oceanarium wraz z 20 metrowym  Megalodonem, Park Safari, który zamieszkują m.in. żubry, daniele, alpaki, muflony, emu oraz wiele innych wyjątkowych zwierząt z całego świata. Ponadto Park miniatur o powierzchni 1 hektara wraz z 49 miniatur zamków i pałaców znajdujących się w Polsce.

Dzień 3 – wyjazd do Suntago, największego w Europie Parku Wodnego który obejmuje cztery strefy tj.  Jamango, Relax, Saunaria oraz Wellnes&Spa. W pierwszej strefie znajduje się aż  32 tematycznych zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych, które mierzą 3,2 km długości oraz  2000 m2 basenów, 300 palm i  400 leżaków.

Miejsce wycieczki szkolnej: Góry Świętokrzyskie

Cena:  689,00 zł os.

Transport: możliwość organizacji przez biuro Sail&Surf

Świadczenia:

-bilety wstępu do obiektów

-udział w warsztatach edukacyjnych

-opiekę pilota

-nocleg

-wyżywienie obiadokolacja x2 , śniadanie x2

-cena skalkulowana dla grupy 45 uczestników + 3 opiekunów gratis

-ubezpieczanie NNW TU Europa na kwotę 10 000 PLN

Uwagi:

Każda wycieczka klasowa może ulec modyfikacji po konsultacji z klientem. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wycieczki klasowe. W celu otrzymania szczegółowej oferty wycieczki szkolnej należy skontaktować się z biurem.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    Skip to content